Sa oled siin

Dokumendiregister

Kaitseministeeriumi dokumendiregistri avalikus vaates on võimalik tutvuda ministeeriumi tegevuse käigus loodud või saadud dokumentidega.

Dokumendiregistri avaliku vaate kaudu tagatakse juurdepääs alates 01.01.2009. aastast registreeritud avalikele elektroonilistele dokumentidele.

Paberdokumentidele ja juurdepääsupiiranguga dokumentidele juurdepääs puudub. Nende kohta on avalikustatud ainult registreerimisandmed. Kui soovite nimetatud dokumendiga tutvuda, palume esitada meile teabenõue. Teabenõude korras on võimalik tutvuda dokumendiga ulatuses, millele kehtestatud juurdepääsupiirang ei laiene ehk dokumendis sisalduva avaliku teabega.

Avaliku teabe seaduse alusel on eraisikutega peetav kirjavahetus juurdepääsupiiranguga ja avalikus dokumendiregistris asendatakse nimi initsiaalidega ning juurdepääs dokumendile puudub.

Kaitseministeeriumi õigusaktide eelnõusid menetletakse Eelnõude infosüsteemis.

Kaitseministeeriumi määruste ametlikud tekstid on kättesaadavad Riigi Teatajas.

Puhkuste ja lähetuste dokumentide menetlemine toimub Riigitöötaja Iseteenindusportaali avalikus registris. Vastavalt avaliku teabe seaduse § 35 lg 1 punktile 31 Kaitseministeeriumi personali andmeid puhkuste ja lähetuste kohta ei avalikustata.

Viimati uuendatud: 19. Veebruar 2024